Uitslagen CAC / CACIB Zwolle
Zwolle, 03-10-2008, CAC-CACIB, Keurmeester: Mrs.M.C. Mulligan
Aantal deelnemers: 54
Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1
VB 1: Vercordia’s Immeraldo, Eig.: J. Padding
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 6
U 1: Belle Isle’s Newf’s Dandelion, Eig.: G. Schmaal & A. Ligtenberg
U 2: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek
U 3: Eeyore's Four Wheel Drive, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
U 4: Black Bears Avenue’s O’Neil, Eig.: T. Vroom
U: Cape Lewisporte Hyawatha, Eig.: A. Ligtenberg
ZG: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
Reuen openklas, Aantal deelnemers: 15 / absent: 1
U 1, res. CAC-CACIB: Goldbear's Xmile to Dream, Eig.: C. Ives-Lambregts
U 2: Private Dancer Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann
U 3: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U 4: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg
U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
U: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U: Chatkantarra Sirius, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
ZG: Eeyore's Empire Strikes Back, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG: Whinner of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
ZG: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M.A.J. de Jong-Pees & R.J.C. de Jong
ZG: Newfgarden’s One of Butlers Miracle, Eig.: R. v.d. Plaat
ZG: Gabor Mac van Asbjorn, Eig.: A.P. Bennink-Doelemans & P. Bennink
ZG: Olivier Bommel from Mariners Place, Eig.: S.M. Wijmans-Visser
G: Balou Ikbendit, Eig.: A. Hacquebord
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3
U 1, CAC-CACIB, BOB: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven
U 2: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: I Am The Walrus v. Strait of Belle Isle, Eig.: J. Scholten
Teven babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste baby: Angel Aminta uut oons Berehuus, Eig.: T. Kuiper & A. Deddens
Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste pup: Dark-Angel v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1
U 1: Eeyore's Flower Power, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
U 2: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: J.J.M. de Lange
U 3: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG 4: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen
Teven tussenklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U 2: Queenslands Miss Money Penny, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U 3: Katrien of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & A. Staps
Teven openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 1
U 1, res. CAC-CACIB: Chatkantarra Shenadoah, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U 2: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan
U 3: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol
U 4: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman
U: Belle Isle's Newf's Angie, Eig.: A. Ligtenberg
U: Queenslands You Will Be in My Hearth, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U: Belle Isle’s Newf’s She is a Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg
U: Britt v.d. Gasthuisbouwing, Eig.: J.S. Nieuwland
ZG: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek
ZG: Payka du Coin de Menthe, Eig.: A. Rietveld-v. Kralingen
ZG: Priya du Coin du Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1: CAC-CACIB: Toad Halls O Happy Day, Eig.: J. & D. Counotte-de Vree
U 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
Zwolle, 03-10-2008, CAC-CACIB, Keurmeester: Mrs.M.C. Mulligan
Aantal deelnemers: 54
Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1
VB 1: Vercordia’s Immeraldo, Eig.: J. Padding
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 6
U 1: Belle Isle’s Newf’s Dandelion, Eig.: G. Schmaal & A. Ligtenberg
U 2: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek
U 3: Eeyore's Four Wheel Drive, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
U 4: Black Bears Avenue’s O’Neil, Eig.: T. Vroom
U: Cape Lewisporte Hyawatha, Eig.: A. Ligtenberg
ZG: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
Reuen openklas, Aantal deelnemers: 15 / absent: 1
U 1, res. CAC-CACIB: Goldbear's Xmile to Dream, Eig.: C. Ives-Lambregts
U 2: Private Dancer Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann
U 3: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U 4: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg
U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
U: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U: Chatkantarra Sirius, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
ZG: Eeyore's Empire Strikes Back, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG: Whinner of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
ZG: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M.A.J. de Jong-Pees & R.J.C. de Jong
ZG: Newfgarden’s One of Butlers Miracle, Eig.: R. v.d. Plaat
ZG: Gabor Mac van Asbjorn, Eig.: A.P. Bennink-Doelemans & P. Bennink
ZG: Olivier Bommel from Mariners Place, Eig.: S.M. Wijmans-Visser
G: Balou Ikbendit, Eig.: A. Hacquebord
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3
U 1, CAC-CACIB, BOB: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven
U 2: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: I Am The Walrus v. Strait of Belle Isle, Eig.: J. Scholten
Teven babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste baby: Angel Aminta uut oons Berehuus, Eig.: T. Kuiper & A. Deddens
Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste pup: Dark-Angel v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1
U 1: Eeyore's Flower Power, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
U 2: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: J.J.M. de Lange
U 3: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG 4: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen
Teven tussenklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U 2: Queenslands Miss Money Penny, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U 3: Katrien of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & A. Staps
Teven openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 1
U 1, res. CAC-CACIB: Chatkantarra Shenadoah, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U 2: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan
U 3: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol
U 4: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman
U: Belle Isle's Newf's Angie, Eig.: A. Ligtenberg
U: Queenslands You Will Be in My Hearth, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U: Belle Isle’s Newf’s She is a Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg
U: Britt v.d. Gasthuisbouwing, Eig.: J.S. Nieuwland
ZG: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek
ZG: Payka du Coin de Menthe, Eig.: A. Rietveld-v. Kralingen
ZG: Priya du Coin du Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1: CAC-CACIB: Toad Halls O Happy Day, Eig.: J. & D. Counotte-de Vree
U 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins