Uitslagen CAC / CACIB Cuijk
Kerstshow Cuijck, 20-12-2013, CAC-CACIB, Keurmeester: Mevr. M.R.M. Kortleve-Prins
Aantal deelnemers: 45
Reuen babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Neptunus of the Weeping Willow, Eig.: P. Boetzkes
Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste pup: Aschwin Hearts of Kings and Queens, Eig.: M. & G. Hesen
VB 2: Anassu Hearts of Kings and Queens, Eig.: E. & T. Dekker
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 4
U 1, Res. CAC: We will Rock you v.d. Gelrehoeve, Eig.: K.M. Wildeman-Buurman & G.C. Wildeman
U 2: Queenslands The Name of the Game, Eig.: E.J. Scheve & G. Scheve-Smalbil
ZG 3: Auke v.h. Hoogveen, Eig.: J. Lammerts-v. Bueren
ZG 4: Boas, Eig.: C. Kuin
Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Philos v.d. Turfhoeve, Eig.: J. Kilkens-Poot & G. Kil
U 2: Mr. Tambourineman vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
U 3: Innocence v.’t Stolzhof, Eig.: S. v. Daalen-Marbus & G.A.J. v. Daalen
U 4: Chagai Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks
Reuen openklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Easy Denahi from Newfy’s Paradise, Eig.: E.J.E. Dekker
U 2: Uri vom Riforberg, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
U 3: Kingston from the Black Horse, Eig.: J. Lammerts-v. Bueren
U 4: Adit Kane v.d. Drentse Beren, Eig.: E.H. Knol-Kats
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3
U 1, CAC-CACIB BOB, 4e BIG: Lias Royal Noir von der Rudelsburg, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 2, Res. CACIB: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk en J. v. Dijk-Meines
U 3: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1
U 1, Beste veteraan van de dag, Hiermee Nederlands Veteranen kampioen
Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
Teven babyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste baby: Mercurius of the Weeping Willow, Eig.: M.M.J. Timman
VB 2: Venus Vitrix v.d. Berenstal, Eig.: B. Mienis & J. Zeerust
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1
U 1, Res. CAC: Senna v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U 2: A Butterfly Child uit het Berenbos, Eig.: R. Wessels
Teven tussenklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1
U 1, CAC-CACIB: Ginger Ale v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema & T.J.F. Zondervan
U 2, Res. CACIB: Phinity v.d. Turfhoeve, Eig.: S. Brouns & F. Hoogstraate
U 3: Robinia du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
U 4: Mileoak Kafoozalum, Eig.: C.A.S. Hulzing
U: Pearly-Prue v.d. Turfhoeve, Eig: W. Brinks-Groteboer
Teven openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 3
U 1: Abissha Bär vom Butzensee, Eig.: A. Disco-Verhoef & M.G.M. Disco
U 2: Queen v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U 3: Nikita v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 4: Elana from Newfy’s Paradise, Eig.: W.F. Janssen
U: Vlinder's Magnolia uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels
U: Magnifique from the Black Horse, Eig: E.H.M. Scheel
U: Pooh Bear’s Gigi, Eig.: J.J.M. de Lange
ZG: Luna Bear v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: J.R. Somsen & J. Gouda-Somsen
ZG: Little Mermaid vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
ZG: Safhira van ’t Amelterbos, Eig.: C. v. Duin-Eerland & H.G. v. Duin
Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Zazou of the End of the Line, Eig.: T. Gudde
Kerstshow Cuijck, 20-12-2013, CAC-CACIB, Keurmeester: Mevr. M.R.M. Kortleve-Prins
Aantal deelnemers: 45
Reuen babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Neptunus of the Weeping Willow, Eig.: P. Boetzkes
Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste pup: Aschwin Hearts of Kings and Queens, Eig.: M. & G. Hesen
VB 2: Anassu Hearts of Kings and Queens, Eig.: E. & T. Dekker
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 4
U 1, Res. CAC: We will Rock you v.d. Gelrehoeve, Eig.: K.M. Wildeman-Buurman & G.C. Wildeman
U 2: Queenslands The Name of the Game, Eig.: E.J. Scheve & G. Scheve-Smalbil
ZG 3: Auke v.h. Hoogveen, Eig.: J. Lammerts-v. Bueren
ZG 4: Boas, Eig.: C. Kuin
Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Philos v.d. Turfhoeve, Eig.: J. Kilkens-Poot & G. Kil
U 2: Mr. Tambourineman vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
U 3: Innocence v.’t Stolzhof, Eig.: S. v. Daalen-Marbus & G.A.J. v. Daalen
U 4: Chagai Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks
Reuen openklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Easy Denahi from Newfy’s Paradise, Eig.: E.J.E. Dekker
U 2: Uri vom Riforberg, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
U 3: Kingston from the Black Horse, Eig.: J. Lammerts-v. Bueren
U 4: Adit Kane v.d. Drentse Beren, Eig.: E.H. Knol-Kats
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3
U 1, CAC-CACIB BOB, 4e BIG: Lias Royal Noir von der Rudelsburg, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 2, Res. CACIB: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk en J. v. Dijk-Meines
U 3: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1
U 1, Beste veteraan van de dag, Hiermee Nederlands Veteranen kampioen
Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
Teven babyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste baby: Mercurius of the Weeping Willow, Eig.: M.M.J. Timman
VB 2: Venus Vitrix v.d. Berenstal, Eig.: B. Mienis & J. Zeerust
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1
U 1, Res. CAC: Senna v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U 2: A Butterfly Child uit het Berenbos, Eig.: R. Wessels
Teven tussenklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1
U 1, CAC-CACIB: Ginger Ale v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema & T.J.F. Zondervan
U 2, Res. CACIB: Phinity v.d. Turfhoeve, Eig.: S. Brouns & F. Hoogstraate
U 3: Robinia du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
U 4: Mileoak Kafoozalum, Eig.: C.A.S. Hulzing
U: Pearly-Prue v.d. Turfhoeve, Eig: W. Brinks-Groteboer
Teven openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 3
U 1: Abissha Bär vom Butzensee, Eig.: A. Disco-Verhoef & M.G.M. Disco
U 2: Queen v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U 3: Nikita v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 4: Elana from Newfy’s Paradise, Eig.: W.F. Janssen
U: Vlinder's Magnolia uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels
U: Magnifique from the Black Horse, Eig: E.H.M. Scheel
U: Pooh Bear’s Gigi, Eig.: J.J.M. de Lange
ZG: Luna Bear v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: J.R. Somsen & J. Gouda-Somsen
ZG: Little Mermaid vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
ZG: Safhira van ’t Amelterbos, Eig.: C. v. Duin-Eerland & H.G. v. Duin
Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Zazou of the End of the Line, Eig.: T. Gudde